Hotel SPA w górach

Hotel spa w górach? To idealne połączenie, pozwoli jednocześnie zadbać o ciało, jak i o duszę. Po spacerach na łonie przyrody, mogą Państwo oddać się przyjemnością w strefie wypoczynku. Nasz Hotel Spa w Wiśle oferuje dla Państwa możliwość korzystania z centrum spa przez cały pobyt bez ograniczeń. Hotel Spa oddaje w Państwa ręce saunę, jacuzzi oraz grotę solną. Ponadto, Villa Rubinstein proponuje wyselekcjonowany wachlarz zabiegów relaksacyjnych, upiększających, odmładzających i rehabilitacyjnych. Hotel Spa w górach oferuje zabiegi na twarz, zabiegi na ciało oraz pielęgnację dłoni i stóp. Wykwalifikowana kadra specjalistów z dziedziny fizjoterapii, kosmetologii, medycyny estetycznej i dermatologii dobierze najlepszy zabieg dostosowany do wymagań Państwa skóry i upodobań. Nasz luksusowy hotel Spa szczególną wagę przykłada do doboru profesjonalnych kosmetyków, które będą pielęgnować Państwa skórę i dodawać wrażeń zapachowych. Dzięki zawartych w nich składnikach aktywnych, skóra nabierze blasku, stanie się bardziej nawilżona i promienna. Nastrojowa i relaksacyjna muzyka w naszym hotelu spa w górach pozwoli na jeszcze głębszy relaks, umożliwi wyciszenie i ukoi stargane nerwy. Hotel Spa w Wiśle pozwoli się Państwu zrelaksować i naładować akumulatory na cały rok.

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy salon SPA, w którym można przez cały pobyt korzystać z sauny, jacuzzi oraz groty solnej. Dodatkowo, posiadamy także gabinet kosmetyczny, w którym możemy zaoferować zabiegi oraz masaże.

Villa Rubinstein - Hotel SPA w Wiśle - grota solna

Villa Rubinstein - Hotel SPA w Wiśle - grota solna

 

Copyrights © 2015 Villa Rubinstein Najlepszy hotel Wisła Najlepsze hotele Wisła Kameralny hotel Wisła Ekskluzywny hotel Wisła
Realizacja: Intellect.pl