O nas

Villa Rubinstein powstała w budynku byłej Villi „Pod Różą”.
Położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Gołębiewski i kompleksie basenów Tropikana w niedalekiej odległości od centrum Wisły.

Nowoczesną architekturę obiektu charakteryzuje  niebanalna gra kolorów, szkła, tekstyliów, mebli tworząc dzięki temu luksusową Villę.
Przygotowaliśmy dla Państwa komfortową salą biznesową ( konferencyjno-projekcyjną) dla ok 30 osób. Sala wyposażona jest w najnowsze urządzenia oraz nietuzinkowy wystrój, dzięki czemu udało nam się stworzyć wyjątkowy klimat.

Dysponujemy w pełni komfortowymi, eleganckimi i klimatyzowanymi pokojami wyposażonymi m.in. w minibarki, sejfy oraz szlafroki i kapcie.

Poza tym oferujemy strefę wypoczynku (grota solna z tężnią , sauna sucha, jacuzzi, gabinet masażu i kosmetyczny) oraz restaurację z ogrodem zimowym i tarasem letnim, serwującą dania z naturalnych i świeżych produktów.

Na terenie całej Villi goście nasi mają dostęp do bezprzewodowego internetu.

Restauracja  oraz  bar to idealne miejsce do spotkań biznesowych i towarzyskich. Villa Rubinstein natomiast to wymarzone, kameralne i pełne spokoju  miejsce na pobyty indywidualne oraz spotkania i szkolenia grupowe.

Dysponujemy parkingiem strzeżonym z ograniczoną ilością miejsc. 
 

Z pełna satysfakcje dołożymy starań aby pobyt Państwa w Villi Rubinstein był wyjątkowy.

Realizacja: Intellect.pl